Producenci
O firmie

Firma TOYKA Poland Sp. z o.o. istniejąca od 1992 roku jest najstarszą firmą w Polsce sprzedającą toalety przenośne. Nasza firma już w latach 90-tych postawiła na jakość sprzedając odporne na warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia mechaniczne produkty. Po dziś dzień zdarza nam się spotkać czynne, stale użytkowane kabiny, które zastały wykonane na początku naszej działalności. Jest to dla nas zaszczyt oraz poczucie spełnienia - cel został zrealizowany już w pierwszej fazie obecności firmy na rynku, a owoce ciężkiej pracy możemy zbierać dzisiaj.

Dodatkowo jako przedstawiciel holenderskiej firmy THETFORD B.V. posiadamy w sprzedaży toalety turystyczne, toalety autobusowe oraz preparaty eksploatacyjne do toalet. Nasza długoletnia współpraca z firmą THETFORD B. V. pozwala nam oferować naszym Klientom najbardziej konkurencyjne stawki na rynku polskim. Jednocześnie pośredniczmy w dalszej odsprzedaży hurtowej materiałów THETFORD B.V. również oferując korzystne rabaty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów sprzedajemy części zamienne do toalet oraz prowadzimy serwis naprawczy.

Jesteśmy również dealerem szwedzkiej firmy SEPARETT - suchokompostujących, ekologicznych toalet bez wody oraz przeznaczonych do nich środków eksploatacyjnych. SEPARETT jest absolutną nowością na polskim rynku - system separacji mocz od odpadów stały gwarantuje innowacyjne rozwiązania, a nowatorski design pozwala na działce czuć się komfortowo jak w domu.

 

Nasza firma cieszy się uznaniem na rynku. Zaufanie, którym darzą nas Klienci jest dla na bezcenne i stanowi nasz największy powód do dumy.

Wśród naszych Kontrahentów należy wymienić:

  • Wojsko Polskie
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  • Politechnikę Warszawską
  • Politechnikę Rzeszowską

Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie. Praca dla Państwa to prawdziwa przyjemność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl