Toyka Poland to mała firma rodzinna założona w 1992 roku. W swojej ofercie posiadamy toalety turystyczne, toalety przenośne, toalety mobilne. Dzięki obecności na rynku od tak dawna możemy zaoferować Państwu najtańsze toalety turystyczne. Jako, że w swojej ofercie posiadamy głównie toalety i akcesoria do toalet to większość towaru znajduje się na stanie. Dzięki temu realizujemy wysyłkę towaru w przeciągu 24 godzin - szybka dostawa. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem toalet turystycznych Thetford bezpośrednio od producenta. Sprzedajemy również toalety separujące i spalające szwedzkiej Separett jako oficjalny dystrybutor w Polsce.

Chętnie pomagamy naszym klientom i dzielimy się radami, a także własnym doświadczeniem. Tak, żeby toaleta była dopasowana do potrzeb i służyła długie lata.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie? Przeczytaj poniższe wskazówki lub skontaktuj się z nami: 46 85 890 85, 22 632 92 62, toyka@toyka.pl

 

Jaką toaletę wybrać na działkę?

Swoim Klientom na działkę polecamy toalety przenośne, których dolny zbiornik na nieczystości ma pojemność 21 l. Są to toalety:

Polecamy te toalety ze względu na wygodę siadania i wstawania z toalety. Najbardziej wymagającym Klientom, którzy pragnąc poczuć się na działce jak w domu polecamy toalety z serii Excellence – Porta Potti Excellence oraz Porta Potti Excellence Electric z elektryczną pompką do spłukiwania.

 

Która toaleta będzie najlepsza na jacht lub do przyczepy?

Zarówno na jachcie, jak i w przyczepie największy problem stanowi możliwość przymocowania toalety do podłoża – ważne jest aby toaleta była stabilna, odporna na przechyły na wodzie oraz nierówności na drodze.

Do większości małych toalet przenośnych sprzedawanych w naszym sklepie można dokupić zestaw do przymocowania toalety do podłoża. Zestaw ten pasuje do toalet PP XG, XGL, 365.

Toaleta przenośna PP Qube 335 została skonstruowana specjalnie z myślą o żeglarzach – jej wymiary są standaryzowane z jachtami, a dodatkowo w zestawie posiada zestaw mocowania do podłoża – ta toaleta nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów, wyjęta z opakowania jest gotowa do użycia.

Dodatkowo dla Klientów ceniących wygodę, komfort siadania i wstawania oraz ekskluzywne dodatki wnętrzarskie firma Thetford przygotowała całkiem nowe, designerskie oraz wyższe aż o 4 cm toalety przenośne z serii Excellence – Porta Potti Excellence oraz Porta Potti Excellence Electric z elektryczną pompką do spłukiwania. Do tych toalet sprzedawana jest specjalna płyta mocująca toaletę do podłoża – płyta ta zapewnia stabilność toalety oraz, co najważniejsze, umożliwia szybki i sprawny montaż/demontaż toalety z płyty w celu opróżnienia jej zawartości.

 

Jaka jest różnica pomiędzy pompką mieszkową a tłoczkową?

Pompka mieszkowa to harmonijkowa część toalety przenośnej służąca do ręcznego spłukiwania nieczystości, wymaga użycia umiarkowanej siły nacisku. Montowana jest w najprostszych rodzajach toalet przenośnych, tj. Campa Potti MG, XG, XGL.

 

Pompka tłoczkowa działa na zasadzie tłoka i cylindra, jest bardzo prosta w obsłudze, i wydajna – przy jednym naciśnięciu większa ilość wody zostaje pobrana ze zbiornika na wodę czystą i użyta do spłukania nieczystości. Montowana jest w toaletach Porta Potti Qube 335, 345, 365 oraz Excellence.

 

Jaka jest różnica pomiędzy toaletą przenośną Thetford Porta Potti  XGL a XG?

Toalety przenośne Thetford Porta Potti XG oraz XGL nie różnią się ani wymiarami, ani parametrami. Różnica polega na tym, że XGL posiada wskaźnik napełnienia zbiornika na nieczystości, a XG nie.

Wskaźnik poziomu zbiornika nieczystości - XGL

Wskaźnik poziomu zbiornika na nieczystości w toalecie przenośnej Thetford Porta Potti XGL.

 

Czy toalety o pojemności aż 21 litów są ciężkie przy opróżnianiu?

Waga każdej toalety zależy od stopnia zapełnienia dolnego zbiornika. Zalecamy opóźnianie odpowiednie do warunków i możliwości Użytkowników. Pojemność 21 litów jest jedynie maksymalną pojemnością zapełnienia dolnego zbiornika, Użytkownicy mogą opróżniać toaletę w dowolnym momencie/poziomie zapełnienia zbiornika nieprzekraczającym 21 litów.

 

Jak często trzeba opróżniać toaletę?

Opróżnianie toalety jest zależne od maksymalnej pojemności dolnego zbiornika (10, 12 lub 21 litów) oraz stopnia jej zapełnienia, na co wpływa ilość osób korzystających z toalety przenośnej. Ze swojej strony radzimy opóźniać toaletę nie rzadziej niż raz w tygodniu.

W przypadku wysokiej temperatury panującej w pomieszczaniu użytkowania toalety proponujemy opróżniać toaletę częściej w celu uniknięcia nieprzyjemnych zapachów.

 

Czy z toalety przenośnej można korzystać w zimie?

Korzystanie z toalety w pomieszczeniach nieogrzewanych, gdzie temperatura spada poniżej 0oC jest możliwe tylko pod warunkiem, że toaleta jest odpowiednio przygotowana od eksploatacji. Odpowiednie przygotowanie toalety polega na zastosowaniu innych płynów zamiast wody - płynów, które mają niższą temperaturę zamarzania niż panująca w miejscu korzystania z toalety.

 

Jakie są koszty i formy dostawy towarów zamówionych w sklepie Toyka Poland?

Wszystko na temat kosztów oraz form dostawy znajdą Państwo tutaj.

 

Jak bardzo wydajne są płyny Thetford?

Wszystkie informacje na temat wydajności oraz kosztów płynów Thetford znajdziesz w specjalnie przygotowanym artykule – tutaj. Preparaty Thetford są niezwykle wydajne, skuteczne oraz proste w obsłudze. Dzięki nim można w łatwy sposób utrzymać czystość i świeżość toalet oraz na długo zapomnieć o problemie sprzątania. Dodatkową zaletą tych płynów jest skuteczne niwelowanie zapachu. Dzięki temu korzystając z toalety na działce, jachcie lub w przyczepie kempingowej poczujesz się jak w domu.

UWAGA! Toalety przenośne firmy Thetford są wykonane z solidnego tworzywa – plastiku wysokiej jakości. W związku z tym zaleca się korzystanie z oryginalnych płynów do toalet firmy Thetford. Korzystanie z popularnych, ogólnodostępnych płynów do czyszczenia i pielęgnacji toalet domowych może przyczynić się do uszkodzenia plastiku, czego skutkiem może będzie uszkodzenie toalety oraz utrata gwarancji na zakupiony towar.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl