Preparaty do toalet turystycznych – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki 0
Preparaty do toalet przenośnych Therford – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki

Coraz częściej dostajemy pytania od Klientów, który preparat będzie najlepszy, który jest niezbędny, jak dozować płyny. W związku z tym postanowiliśmy zebrać to wszystko w całość.

UWAGA! Toalety turystyczne  są wykonane z solidnego tworzywa – plastiku wysokiej jakości. W związku z tym zaleca się korzystanie z oryginalnych płynów do toalet Thetford. Korzystanie z popularnych, ogólnodostępnych płynów do czyszczenia i pielęgnacji toalet domowych może przyczynić się do powstania uszkodzeń plastiku, czego skutkiem może być trwałe uszkodzenie toalety, a nawet utrata gwarancji na zakupiony towar.

Płyny do toalet zbiornika wody czystej

Aqua Rinse Plus

Dodawanie płynu do zbiornika wody czystej jest bardzo ważne i powinno być stosowane zawsze. Preparat Aqua Rinse Plus odświeża oraz zwiększa skuteczność wody do spłukiwania. Utrzymuje toaletę w higienicznym stanie pozostawiając na ściankach muszli ochronną warstwę płynu.

Dozowanie:

100 ml płynu Aqua Rinse Plus na 15 l wody czystej

Produkty:

[product id="61,60,59"]

 

Płyny do toalet zbiornika na nieczystości

Aqua Kem Green

Dodawanie płynu do zbiornika na nieczystości jest obligatoryjne i musi być stosowane zawsze. Preparat Aqua Kem Green eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów oraz ułatwia utrzymanie zbiornika w czystości.

Dozowanie:

75 ml zielonego płynu na 10 l pojemności zbiornika dolnego

Produkty:

[product id="55,56,57"]

 

Aqua Kem Blue

Dodawanie płynu do zbiornika na nieczystości jest obligatoryjne i musi być stosowane zawsze. Preparat Aqua Kem Blue eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów oraz ułatwia utrzymanie zbiornika w czystości.

Dozowanie:

60 ml niebieskiego płynu na 10 l pojemności zbiornika dolnego lub zastosowanie koncentratu Aqua Kem Blue 780 ml

Produkty:

[product id="62,63,136,53,162"]

 

Płyny do czyszczenia misy toaletowej

Toilet Bowl Cleaner

Preparat Toilet Bowl Cleaner to specjalny środek przeznaczony do mycia muszli klozetowych w toaletach turystycznych. Skutecznie usuwa kamień, zapewnia czysty wygląd muszli, pozostawia miły i przyjemny zapach a co najważniejsze nie niszczy tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne.

Dozowanie:

Należy rozprowadzić płyn równomiernie pod górną krawędzią muszli, pozostawić działaniu na 5 minut, następnie dokładnie spłukać. W przypadku wyjątkowo zabrudzonych powierzchni, czynność powtórzyć.

[product id="67"]

 

Płyny do czyszczenia zbiornika toalety na nieczystości

Cassette Tank Cleaner

Cleaner to skuteczny środek do czyszczenia wnętrza zbiornika na nieczystości w toaletach. Usuwa osady wapienia.

Dozowanie:

300 ml + 5 l wody wlać do zbiornika na nieczystości, rozprowadzić po całym zbiorniku i pozostawić na 16 godzin, następnie wylać i wypłukać. Stosowanie:2-3 razy w roku

[product id="66"]

 

Płyny do czyszczenia plastikowych powierzchni płaskich toalet

 

Bathroom Cleaner

Płyn Bathroom Cleaner w postaci aktywnej piany służy do czyszczenia toalety. Jego łagodna dla tworzyw sztucznych, szkodliwa dla bakterii formuła pozwala utrzymać toaletę w czystości nie szkodząc jej powierzchni, co może nastąpić podczas korzystania z popularnych, sklepowych detergentów.

Dozowanie:

należy równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnię. Następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub spłukać wodą. W przypadku wyjątkowo zabrudzonych powierzchni pozostawić środek na powierzchni przez kilka minut lub powtórzyć czynność.

[product id="68"]

 

Smar do konserwacji uszczelek w toaletach

 

Smar Seal Lubricat

Smar w sprayu do okresowej pielęgnacji i ochrony uszczelek w toaletach turystycznych. Nie odbarwia powierzchni, jest całkowicie bezpieczny dla tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne.

Dozowanie:

osuszoną uszczelkę należy spryskać smarem

[product id="69"]

 

Inne preparaty

[product id="54"]

 

W zestawie taniej

[product id="58,137,149"]

 

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl