Promocje
Aqua Kem Blue 2 l niebieski płyn Thetford
Aqua Kem Blue 2 l niebieski płyn Thetford
57,20 zł 50,00 zł 46,50 zł 40,65 zł
szt.
Aqua Kem Blue 2 l LAVENDER niebieski płyn Thetford o zapachu lawendy
Aqua Kem Blue 2 l LAVENDER niebieski płyn Thetford o zapachu lawendy
57,20 zł 50,00 zł 46,50 zł 40,65 zł
szt.
Aqua Kem Blue Sachets 450g Thetford
Aqua Kem Blue Sachets 450g Thetford
61,50 zł 53,00 zł 50,00 zł 43,09 zł
szt.
Campa Green 2 l zielony płyn Thetford
Campa Green 2 l zielony płyn Thetford
54,00 zł 51,66 zł 43,90 zł 42,00 zł
szt.
Thetford Campa Potti XGL toaleta turystyczna przenośna chemiczna
Thetford Campa Potti XGL toaleta turystyczna przenośna chemiczna
258,30 zł 246,00 zł 210,00 zł 200,00 zł
szt.
Thetford Campa Potti XG toaleta turystyczna przenośna chemiczna
Thetford Campa Potti XG toaleta turystyczna przenośna chemiczna
246,00 zł 228,78 zł 200,00 zł 186,00 zł
szt.
Preparaty do toalet przenośnych Therford – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki 0
Preparaty do toalet przenośnych Therford – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki

Coraz częściej dostajemy pytania od Klientów, który preparat będzie najlepszy, który jest niezbędny, jak dozować płyny. W związku z tym postanowiliśmy zebrać to wszystko w całość.

UWAGA! Toalety przenośne firmy Thetford są wykonane z solidnego tworzywa – plastiku wysokiej jakości. W związku z tym zaleca się korzystanie z oryginalnych płynów do toalet Thetford. Korzystanie z popularnych, ogólnodostępnych płynów do czyszczenia i pielęgnacji toalet domowych może przyczynić się do powstania uszkodzeń plastiku, czego skutkiem może być trwałe uszkodzenie toalety, a nawet utrata gwarancji na zakupiony towar.

Płyny do toalet zbiornika wody czystej

Aqua Rinse Plus

Dodawanie płynu do zbiornika wody czystej jest bardzo ważne i powinno być stosowane zawsze. Preparat Aqua Rinse Plus odświeża oraz zwiększa skuteczność wody do spłukiwania. Utrzymuje toaletę w higienicznym stanie pozostawiając na ściankach muszli ochronną warstwę płynu.

Dozowanie:

100 ml płynu Aqua Rinse Plus na 15 l wody czystej

Koszt:

Aqua Rinse Plus 0,4 l – 13,53 (koszt jednego zbiornika to 3,38 zł)

Aqua Rinse Plus 1,5 l – 38,99 zł (koszt jednego zbiornika to 2,60 zł)

Campa Rinse Plus 2,0 l – 46,00 zł (koszt jednego zbiornika to 2,30 zł)

 

Płyny do toalet zbiornika na nieczystości

Aqua Kem Green

Dodawanie płynu do zbiornika na nieczystości jest obligatoryjne i musi być stosowane zawsze. Preparat Aqua Kem Green eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów oraz ułatwia utrzymanie zbiornika w czystości.

Dozowanie:

75 ml zielonego płynu na 10 l pojemności zbiornika dolnego

Koszt:

Aqua Kem Green 0,375 l – 15,99 (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Aqua Kem Green 1,5 l – 46,00 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Campa Green 2,0 l – 54,00 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

 

Aqua Kem Blue

Dodawanie płynu do zbiornika na nieczystości jest obligatoryjne i musi być stosowane zawsze. Preparat Aqua Kem Blue eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapobiega gromadzeniu się gazów, wspomaga rozpuszczanie się fekaliów oraz ułatwia utrzymanie zbiornika w czystości.

Dozowanie:

60 ml niebieskiego płynu na 10 l pojemności zbiornika dolnego

Koszt:

Aqua Kem Blue 1,0 l – 34,44 (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Aqua Kem Blue 2,0 l – 57,20 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Aqua Kem Blue 5,0 l – 140,00 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Aqua Kem Blue 30,0 l – 774,90 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

Aqua Kem Blue Sachets 450 g – 49,20 zł (koszt jednego zbiornika zależy od wielkości zbiornika na nieczystości w posiadanej toalecie Thetford)

 

Płyny do czyszczenia misy toaletowej

Toilet Bowl Cleaner

Preparat Toilet Bowl Cleaner to specjalny środek przeznaczony do mycia muszli klozetowych w toaletach turystycznych. Skutecznie usuwa kamień, zapewnia czysty wygląd muszli, pozostawia miły i przyjemny zapach a co najważniejsze nie niszczy tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne.

Dozowanie:

Należy rozprowadzić płyn równomiernie pod górną krawędzią muszli, pozostawić działaniu na 5 minut, następnie dokładnie spłukać. W przypadku wyjątkowo zabrudzonych powierzchni, czynność powtórzyć.

Koszt:

24,60 zł / pojemnik 0,75 l

 

Płyny do czyszczenia zbiornika toalety na nieczystości

Cassette Tank Cleaner

Cleaner to skuteczny środek do czyszczenia wnętrza zbiornika na nieczystości w toaletach. Usuwa osady wapienia.

Dozowanie:

300 ml + 5 l wody wlać do zbiornika na nieczystości, rozprowadzić po całym zbiorniku i pozostawić na 16 godzin, następnie wylać i wypłukać. Stosowanie:2-3 razy w roku

Koszt:

30,75 zł/ pojemnik 1 l

 

Płyny do czyszczenia plastikowych powierzchni płaskich toalet

 

Bathroom Cleaner

Płyn Bathroom Cleaner w postaci aktywnej piany służy do czyszczenia toalety. Jego łagodna dla tworzyw sztucznych, szkodliwa dla bakterii formuła pozwala utrzymać toaletę w czystości nie szkodząc jej powierzchni, co może nastąpić podczas korzystania z popularnych, sklepowych detergentów.

Dozowanie:

należy równomiernie spryskać czyszczoną powierzchnię. Następnie przetrzeć wilgotną szmatką lub spłukać wodą. W przypadku wyjątkowo zabrudzonych powierzchni pozostawić środek na powierzchni przez kilka minut lub powtórzyć czynność.

Koszt:

20,00 zł / pojemnik 0,5 l

 

Smar do konserwacji uszczelek w toaletach

 

Smar Seal Lubricat

Smar w sprayu do okresowej pielęgnacji i ochrony uszczelek w toaletach turystycznych. Nie odbarwia powierzchni, jest całkowicie bezpieczny dla tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne.

Dozowanie:

osuszoną uszczelkę należy spryskać smarem

Koszt:

19,00 zł / pojemnik 0,2 l

 

Mamy nadzieję, że artykuł okaże się przydatny oraz ułatwi Państwu podjęcie decyzji o zakupie odpowiednich preparatów do eksploatacji, utrzymania czystości lub konserwacji przenośnych toalet turystycznych Thetford.

Wszystkie ceny są cenami brutto zawierającymi 23% VAT. Wymienione produkty dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Płyny i środki do toalet turystycznych.

 

Polecamy również Papier toaletowy do toalety turystycznej

Komentarze do wpisu (0)

Blog kategorie
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl