Ważna informacja

Drodzy Klienci,

informujemy, że nasz sklep działa bez zmian, a wszystkie zamówione produkty wysyłamy najczęściej następnego dnia roboczego. Stany magazynowe towarów są na bieżąco sprawdzane i jeżeli towar jest dostępny do zakupu w sklepie online to zostanie wysłany następnego dnia roboczego. Czas dostawy uległ nieznacznemu wydłużeniu do ok. 2 dni roboczych.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie odbierać telefonów lub robimy to sporadycznie - wyślijcie nam maila. Na proste pytania praktycznie od razu odpowie nasz dział wsparcia, na trudniejsze (np. techniczne) odpowiemy późnym wieczorem lub nad ranem. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Aqua Rinse Spray 500 ml

Aqua Rinse Spray 500 ml
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 24,60 zł 24.60
Cena netto: 20,00 zł
ilość szt.

Opis

Spray do muszli sedesowych Aqua Rinse Spray 500 ml został stworzony do toalet turystycznych firmy Thetford oraz toalety podłączonych do centralnego zbiornika wody. Jest bezpiecznym środkiem zarówno dla ceramicznych, jak i plastikowych muszli sedesowych. Dodatkowo jest bezpieczny dla szamb i środowiska.

Zalety:

  • pokrywa misę sedesową cienką warstwą ochronną zapewniając gładszą powierzchnię i skuteczne spłukiwanie
  • w efekcie znacząco zmniejsza zużycie wody
  • długotrwały zapach świeżości

Instrukcja użycia: Stosować na wewnętrzną stronę muszli sedesowej przed lub po spłukaniu toalety.

Wskazówka praktyczna: Nie napełniać ponownie preparatem Aqua Rinse Plus - to dwa zupełnie różne środki - o różnych właściwościach i zastosowaniu.

 

Uwaga! H317 - Może powodować reakcję alergiczną skóry. P102 - Chronić przed dziećmi. P280 - Stosować rękawice ochronne. P302+P313 - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. P333+P313 - W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Dane techniczne

Pojemność (litry) 0,5
Przeznaczenie utrzymanie czystości

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl