Toaleta dla osoby niepełnosprawnej lub starszej 0
Toaleta dla osoby starszej lub niepełnosprawnej

Osoby w starszym, podeszłym wieku lub osoby niepełnosprawne bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

Posiadanie takiego sprzętu jak toaleta przenośna znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie i gwarantuje spory komfort, gdy osoba starsza lub niepełnosprawna nie jest w stanie przejść o własnych siłach do łazienki lub jest to dla nich mocno problematyczne. Niestety czasem osoby starsze całkowicie tracą możliwość poruszania się i wymagają pomocy w wykonywaniu najprostszych czynności. Przystawienie toalety do łóżka pozwoli osobom starszym zachować minimum autonomii. W przypadku, kiedy osoba starsza wymaga przenoszenia rozwiązanie z toaletą przenośną ułatwi osobie opiekującej się przenieść podopiecznego na toaletę.

Najważniejsze, aby toaleta przenośna dla osoby starszej lub niepełnosprawnej była odpowiednio wysoka. To niezwykle istotne przy siadaniu i wstawaniu z toalety. Toalety dla seniorów firmy Thetford mają 45 cm wysokości – taka wysokość zapewnia komfort użytkowania. Przenośne toalety dla osób starszych są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Mają one stosowną wysokość i są lekkie, co umożliwia bezproblemowe przenoszenie ich z miejsca na miejsce.

Polecane przez nas toalety przenośne dla osób starszych i niepełnosprawnych produkowane przez firmę Thetford:

Toalety przenośne 565P i 565E (dawniej linia Excellence) oprócz ergonomicznej wysokości mają również nowoczesny wygląd, to najbardziej ekskluzywne i najlepsze toalety firmy Thetford. Toalety te mają wbudowany z boku uchwyt na papier toaletowy, wskaźnik poziomu wody czystej w górnym zbiorniku oraz wskaźnik poziomu zbiornika na nieczystości, ułatwiający kontrolę regulacji opróżniania. Toaleta 565P posiada pompkę tłoczkową do spłukiwania wody, zaś wersja 565E jest wyposażona w pompkę elektryczną na baterie, która zapewnia taki komfort jak domowa toaleta. Dodatkowo w celu zapewnienia maksymalnej stabilizacji toalety przenośnej można ją umieść na płycie do mocowania toalety Thetford przytwierdzając ją do podłoża.

Toaleta turystyczna nawet stojąca obok łóżka jest całkowicie higieniczna. Należy tylko odpowiednio użytkować toaletę, tj. korzystać z płynów, np. Aqua Kem Green i Aqua Rinse Plus oraz papieru toaletowego do toalet turystycznych Aqua Soft, wylewać nieczystości, czyścić toalety płynami do toalet Thetford. Te działania zapewnią utrzymanie higieny, nawet, gdy toaleta znajduje się przy łóżku.

[product id="84,83"]

 

Jeżeli nadal nie wiesz jaka toaleta najlepiej sprawdzi się jako toaleta dla osoby starszej lub niepełnosprawnej napisz do nas na email toyka@toyka.pl lub zadzwoń na nr 602 23 29 20

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl