Ważna informacja

Drodzy Klienci,

informujemy, że nasz sklep działa bez zmian, a wszystkie zamówione produkty wysyłamy najczęściej następnego dnia roboczego. Stany magazynowe towarów są na bieżąco sprawdzane i jeżeli towar jest dostępny do zakupu w sklepie online to zostanie wysłany następnego dnia roboczego. Czas dostawy uległ nieznacznemu wydłużeniu do ok. 2 dni roboczych.

Na ten moment nie jesteśmy w stanie odbierać telefonów lub robimy to sporadycznie - wyślijcie nam maila. Na proste pytania praktycznie od razu odpowie nasz dział wsparcia, na trudniejsze (np. techniczne) odpowiemy późnym wieczorem lub nad ranem. Dziękujemy za wyrozumiałość!

Cassette Tank Cleaner 1 l płyn do czyszczenia toalet Thetford

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 34,44 zł 34.44
Cena netto: 28,00 zł
ilość szt.

Opis

Cassette Tank Cleaner Thetford 1l  to skuteczny środek do czyszczenia wnętrza zbiornika na nieczystości w toaletach turystycznych marki Thetford. Cassette Tank Cleaner usuwa osady wapienia. 300 ml płynu + 5L wody wlać do zbiornika na nieczystości, rozprowadzić po całym zbiorniku i pozostawić na 16 godzin, następnie wylać i wypłukać.

Dozowanie Cassette Tank Cleaner: 300 ml + 5L wody

Stosowanie Cassette Tank Cleaner: 2-3 razy w roku

 

Uwaga!
H319 - Działa drażniąco na oczy. P102 - Chronić przed dziećmi. P264 - Dokładnie umyć ręce po użyciu. P280 - Stosować ochronę oczu. P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza

Dane techniczne

Pojemność (litry) 1,0
Przeznaczenie utrzymanie czystości

Opinie o produkcie (1)

5 grudnia 2018

Spoko produkt. Polecam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl