Ekologiczne toalety przenośne 0
Ekologiczne toalety przenośne

Z myślą o wszystkich, którym nie są obojętne ekologia i los naszej planety i nawet podczas swojego urlopu czy weekendowego pobytu na działce chcą pozostać eko, powstały wysokiej jakości ekologiczne toalety przenośne. Jak działają takie toalety i jakie modele wybrać?

Pierwszym przykładem mogą być tutaj toalety Separett, gdzie ciekłe oraz stałe nieczystości zostają odseparowane od siebie. Mocz jest tutaj prowadzony rurką do domowego systemu ściekowego czy zbiornika odsączającego, gdzie jest przechowywany i może być używany w roli nawozu. Odseparowanie moczu sprawia, że nie musimy obawiać się o problemy z nieprzyjemnymi zapachami. Stałe nieczystości, a także papier toaletowy są zbierane w kontenerze znajdującym się wewnątrz takiej ekologicznej toalety. Warto tutaj wspomnieć także o wbudowanym, energooszczędnym wentylatorze, który pozbawia ją zarówno wilgoci, jak i przykrych zapachów. W naszym sklepie znaleźć można również szereg akcesoriów przydatnych podczas użytkowania takiej toalety – bio kostki czy biodegradowalne torby.

[product id="47,48,44,45"]

 

Drugą z propozycji jest bio eko toaleta torfowa PitEco 506. W porównaniu do jej poprzednich modeli, udoskonalony został tutaj system wentylacji oraz rozprowadzania. Zamontowano również nową tarczę rozsiewającą cechującą się ulepszonym rozkładem torfu, rurę odpowietrzającą wysokiej jakości oraz sztywne złączki przeznaczone do łączenia rur wentylacyjnych.

[product id="140"]

 

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl