Kontener sanitarny - funkcjonalne rozwiązanie na działkę i nie tylko 0
Kontener sanitarny - funkcjonalne rozwiązanie na działkę i nie tylko

Zastanawiasz się jak rozwiązać problem korzystania z toalety na działce rekreacyjnej lub rozpoczynasz budowę i musisz zapewnić pracownikom podstawowe zaplecze sanitarne? Jeśli tak to w tym przypadku oraz innych sytuacjach, w których konieczne jest zainstalowanie tymczasowych sanitariatów, dobrym rozwiązaniem jest kontener sanitarny. Kontener sanitarny to mobilne i łatwe w instalacji pomieszczenie posiadające dostęp do toalety, prysznica i umywalki. W naszym artykule przeczytasz o rodzajach i zastosowaniu kontenerów sanitarnych oraz o tym, na co należy zwrócić uwagę, by zapewnić sobie i swoim gościom komfort higieniczny w każdym miejscu.

czytaj całość »
Impreza masowa - organizacja, definicja, ustawa, przepisy sanitarne 0
Impreza masowa - organizacja, definicja, ustawa, przepisy sanitarne

Organizacja imprez masowych w Polsce jest przedsięwzięciem wymagającym szczegółowej wiedzy na temat przepisów prawnych oraz wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Na organizatorach imprezy spoczywa odpowiedzialność prawna za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników imprezy. W naszym artykule znajdziesz wszystkie istotne informacje dotyczące wymogów, jakie należy spełnić, organizując imprezę masową, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów sanitarnych.

czytaj całość »
Apteczka turystyczna - niezbędne wyposażenie w każdej podróży 0
Apteczka turystyczna - niezbędne wyposażenie w każdej podróży

Każdy miłośnik turystyki wie, że przygotowanie do podróży to coś więcej niż wybór trasy, środka transportu czy miejsca docelowego. Udane wakacje to przede wszystkim odpowiednie spakowanie walizki lub plecaka, które zapewni nam wygodę i bezpieczeństwo. Z kolei w kontekście zdrowia i bezpieczeństwa, ważną rolę odgrywa tutaj apteczka turystyczna. Przeczytaj jakie elementy wyposażenia, powinna zawierać apteczka turystyczna oraz jak dobrać skład apteczki, by zapewnić sobie spokój ducha i bezpieczeństwo podczas turystycznej przygody.

czytaj całość »
Piaskownica dla dzieci 0
Piaskownica dla dzieci

Piaskownica dla dzieci to jedna z najprostszych i najbardziej uniwersalnych zabawek ogrodowych. Zachęca dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu, pomaga nawiązywać kontakty z rówieśnikami, a także jest miejscem kreatywnej zabawy zarówno na ogólnodostępnym placu zabaw, jak i w zaciszu własnego ogródka. W tym artykule przeczytasz, dlaczego warto mieć własną piaskownicę dla dzieci, jak ją wybrać i gdzie umieścić, aby zapewnić dziecku bezpieczną i twórczą rozrywkę.

czytaj całość »
Stolik turystyczny - na co zwrócić uwagę kupując stolik turystyczny 0
Stolik turystyczny - na co zwrócić uwagę kupując stolik turystyczny

Stolik turystyczny stanowi jeden z najważniejszych elementów ekwipunku biwakowego. Przydaje się podczas wyjazdu pod namiot, wypoczynek nad rzeką, czy też grilla na działce. Stolik turystyczny jest także podstawowym wyposażeniem wędkarza. Z tego artykułu dowiesz się jakie rodzaje stolików turystycznych są dostępne na rynku i na co warto zwrócić uwagę, wybierając stolik turystyczny.

czytaj całość »
Pralka turystyczna 0
Pralka turystyczna

Jeśli lubisz podróżować z plecakiem, w którym nie ma miejsca na wiele ubrań, ale nie chcesz rezygnować ze świeżej odzieży na każdy dzień, to pralka turystyczna jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to niewielkie i lekkie urządzenie, które pozwala zrobić szybkie i łatwe pranie w niemal każdym miejscu.

Nie musisz martwić się o dostęp do prądu, wody czy pralni. Wystarczy, że masz przy sobie pralkę turystyczną i trochę proszku, abyś odpoczywając na kempingu czy pod namiotem mógł korzystać z czystych ubrań. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie rodzaje pralek turystycznych są dostępne na rynku i czym się one charakteryzują.

czytaj całość »
Nocnik turystyczny, nakładka i inne przydatne toaletowe gadżety dla kilkulatka 0
Nocnik turystyczny, nakładka i inne przydatne toaletowe gadżety dla kilkulatka

Współczesny rynek oferuje rodzicom wiele gadżetów, mających "ułatwić im życie", a ich dzieciom zapewnić bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Należą do nich między innymi różnego rodzaju nieprzemakalne pieluszki i akcesoria do przewijania niemowląt, które wychodząc wkładamy do wózka. Problem pojawia się wtedy, gdy nasze dziecko umie już wołać siku, lecz robi to często w nieodpowiednim czasie i miejscu. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w nocnik turystyczny i inne gadżety toaletowe. Poznaj zastosowanie, rodzaje i cechy nocników turystycznych

czytaj całość »
Wynajem toalet przenośnych 0
Wynajem toalet przenośnych

Nierzadko stajemy przed dylematem – kupić czy wynająć. W przypadku wynajmu toalet przenośnych to wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Jeśli potrzebujesz swojej toalety to powinieneś ją kupić. Jeśli natomiast jest to toaleta, która jest potrzebna tylko okazjonalnie – np. toaleta przenośna na koncert to lepiej ją wynająć. Taka samo lepszym pomysłem może się okazać wynajęcie toalety przenośnej na budowę.

czytaj całość »
Prysznic turystyczny, kempingowy prysznic przenośny - rodzaje i zasady korzystania 0
Prysznic turystyczny, kempingowy prysznic przenośny - rodzaje i zasady korzystania

Lato to dobry czas na to, by odpocząć na łonie natury, lub wziąć udział w różnego rodzaju festiwalach, które odbywają się „pod chmurką”. Wystarczy spakować do plecaka karimatę, śpiwór i wyruszyć w podróż. Ze znalezieniem miejsca, w którym możemy rozbić namiot, zwykle nie ma problemu, natomiast możemy mieć kłopot z tym, gdzie się umyć. Rozwiązaniem tego problemu jest zaopatrzenie się w prysznic turystyczny. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są rodzaje pryszniców turystycznych oraz czym się one charakteryzują.

czytaj całość »
Rybik cukrowy - skąd się bierze, jak się pozbyć 0
Rybik cukrowy - skąd się bierze, jak się pozbyć

Rybik cukrowy to mały bezskrzydły owad, który często zamieszkuje nasze domy. Rybik zwany jest również „srebrzystą rybką”, ponieważ ma szary połyskujący kolor i swoim wyglądem oraz sposobem poruszania przypomina rybkę. Owad wprawdzie nie jest niebezpieczny dla ludzi, ale niszczy wiele rzeczy, które zawierają celulozę. Z artykułu dowiesz się, jak żyją rybiki cukrowe i co zrobić, by się ich pozbyć z domu.

czytaj całość »
Papier toaletowy - higieniczny artykuł pierwszej potrzeby 0
Papier toaletowy - higieniczny artykuł pierwszej potrzeby

Papier toaletowy obecnie jest powszechnie dostępny, w wielu wzorach, kolorach oraz nutach zapachowych zajmuje dużo miejsca na półkach sklepowych. Natomiast w czasach PRL-u był produktem reglamentowanym, a jego zdobycie cieszyło wszystkich domowników. Z tego artykułu dowiesz się między innymi, jaka jest historia papieru toaletowego i czy jest on produktem niezastąpionym.

czytaj całość »
Toaleta - interesująca i nieco kontrowersyjna historia toalet 0
Toaleta - interesująca i nieco kontrowersyjna historia toalet

Mimo że rozwój technologii i cyfryzacji doprowadził do powstania sztucznej inteligencji to pozostały pewne tematy, o których milczymy. Dziś przełamujemy tabu i piszemy miejscach, które odwiedzamy codziennie, czyli o toaletach. Historia toalet sięga tysięcy lat wstecz i obejmuje wiele różnych kultur i cywilizacji, dzięki czemu jest niezwykle interesująca.

czytaj całość »
Oznaczenia toalet damskich i męskich. Jakie są oznaczenia WC. 0
Oznaczenia toalet damskich i męskich. Jakie są oznaczenia WC.

Oznaczenia toalet umieszczane są na drzwiach ubikacji w miejscach użyteczności publicznej, restauracjach oraz toi-toiach. Zawieszane są one w celu komfortu dla korzystających z toalety, aby można było łatwo zidentyfikować to, dla kogo dana toaleta jest przeznaczona. W różnych miejscach można stosować innego rodzaju oznaczenia, ale podobnie jak w przypadku znaków drogowych najczęściej używane są uniwersalne symbole oznaczenia toalet.

czytaj całość »
Jurta i glamping - wakacje pod namiotem w komfortowych warunkach 0
Jurta i glamping - wakacje pod namiotem w komfortowych warunkach

Myślisz o wakacjach w pięknym miejscu z dala od zgiełku kurortu? Marzy Ci się odpoczynek blisko natury, tam, gdzie czuć zapach lasu, słychać ptaki i można podziwiać rozgwieżdżone niebo? A może planujesz otworzyć agroturystykę lub kemping i szukasz pomysłu na nietuzinkową ofertę? Jeśli tak to z pewnością zainteresują Cię jurty — namioty mieszkalne stawiane w urokliwym otoczeniu przyrody. Przeczytaj, dlaczego mongolskie namioty są atrakcyjną alternatywą domków letniskowych.

czytaj całość »
Toaleta kempingowa 0
Toaleta kempingowa

Wyjazd pod namiot kojarzy nam się ze spokojem, leniwymi porankami, długimi wieczorami, obcowaniem z naturą i brakiem zasięgu. To wszystko pozwala spędzić czas w bliskimi oraz w pełni odpocząć. Aby jednak cieszyć się niezakłóconym wypoczynkiem warto przewidzieć pewne wyzwania wcześniej i odpowiednio się przygotować.

czytaj całość »
Toaleta samochodowa 1
Toaleta samochodowa

Kto z nas nie marzył o szalonym wyjeździe autem w nieznane, podziwianiu gwiazd i spaniu na pace pick-up jak w amerykańskich filmach. Wygląda to pięknie, jednak, gdy przychodzi do organizowania takiego wyjazdu pojawia się szereg wyzwań. Najmniej komfortową sprawą podczas takich wyjazdów (poza komarami) może okazać się korzystanie z toalety Podczas wyjazdu „na dziko” lub przeżywania przygody życia podczas mieszkania i spania w aucie pojawia się problem toalety. Jesteśmy przyzwyczajeni do komfortu toalety w domu, a temat korzystania z toalety jest intymny. Nie każdemu uśmiecha się chodzenie do lasu i załatwianie swoich potrzeb w pierwotny sposób.

czytaj całość »
Wychodek drewniany. Sławojka 0
Wychodek drewniany

Drewniana toaleta na działkę nazywana jest potocznie wychodkiem, ustępem, wygódką lub sławojką. Ma ona postać kompaktowej kabiny o wymiarach około 100 x 110 x 203 centymetry. Czym powinna się charakteryzować kabina tego typu? Jakie wymogi musi spełniać?

czytaj całość »
Toalety turystyczne – ranking 2023 0
Toalety turystyczne – ranking 2021

Przygotowaliśmy specjalnie ranking toalet turystycznych Thetford 2021 – najlepiej sprzedające się toalety turystyczne, przenośne Thetford w 2021 r.

czytaj całość »
Toaleta do domku mobilnego tiny house 0
Toaleta do domku mobilnego tiny house

Tiny house to malutki domek mobilny. Przyjmuje się, że jest to domek ok. 37-metrowy i zazwyczaj jest zbudowany na kołach (przyczepie). Taki domek może zostać przetransportowany i postawiony nawet w miejscach, które nie posiadają bieżącej wody czy przyłącza do kanalizacji. Domki typu tiny house posiadają nawet do 8 miejsc noclegowych.

Jaką toaletę zamontować w domku mobilnym typu tiny house

czytaj całość »
Toaleta do jurty 0
Toaleta do jurty

Wypoczynek w jurtach tatarskich staje się coraz bardziej popularny. Wszelkiego rodzaju glampingi cieszą się popularnością nawet podczas organizacji wydarzeń. Coraz częściej widzimy np. wieczór panieński w jurcie, ślub w jurcie, jurty na wynajem. Jednak klientów często nurtuje pytanie – jaka toaleta jest w jurcie?

czytaj całość »
Czy toaleta turystyczna śmierdzi? 0

Czy toaleta turystyczna śmierdzi? Wiele osób przed zakupem toalety turystycznej zadaje sobie pytanie czy będzie się z niej wydobywać nieprzyjemny zapach. Ma to znaczenie, kiedy np. chcemy wstawić toaletę do domku letniskowego i podejrzewamy, że nieprzyjemny zapach będzie nam przeszkadzać w odpoczynku. Nic bardziej mylnego – przy zachowaniu podstawowych zasad higieny toalet turystycznych nie wydobywa się z nich żaden zapach – są kompletne bezwonne.

czytaj całość »
Toalety turystyczne przenośne Thetford - najczęstsze pytania 0
Toalety turystyczne przenośne Thetford - najczęstsze pytania

Jak działa toaleta turystyczna Thetford? Jaka jest różnica pomiędzy modelem toalety Thetford Porta Potti XG a Porta Potti XGL? Jak używać pompki mieszkowej Thetford? Jakie płyny należy stosować do toalety turystycznej Thetford? Jak korzystać z toalety Thetford Porta Potti? Gdzie opróżnić toaletę turystyczną Thetford? Odpowiadamy na te oraz inne pytania dotyczące toalet turystycznych i przenośnych Thetford.

czytaj całość »
Toaleta na jachcie 0
Toaleta na jachcie

Każdy żeglarz wie, że temat toalety na żaglówce budzi najwięcej kontrowersji. Jachty morskie są przygotowane do przemierzania znacznych odległości bez cumowania, w związku z tym posiadają toaletę zamontowaną na stałe. Problem pojawia się na żaglówkach czarterowanych na Mazurach czy nad Zegrzem, a szczególności, gdy wybieramy się na urlop z rodziną, w szczególności, gdy na żaglówce będą również dzieci. Firmy czarterowe mogą w swojej ofercie posiadać możliwość wypożyczenia jachtu z toaletą, jednak jeszcze nie jest to popularna usługa. By mieć pewność, że nasza wyprawa jachtem będzie w pełni komfortowa zadbać należy między innymi o kwestię, jaką jest toaleta chemiczna.

czytaj całość »
Toaleta na budowę, WC na budowę 2
Toaleta na budowę

Toaleta na budowę, WC na budowę

Budowa domu wiąże się z dużą ilością emocji oraz spraw organizacyjnych, które musimy załatwić i zazwyczaj wszystkie są pilne. Gdy rozpoczynamy budowę domu musimy pamiętać o wielu rzeczach związanych z materiałami oraz całym przedsięwzięciem. Jednak nie możemy zapomnieć, że naszej ekipie budowlanej należy zabezpieczyć zaplecze socjalne, WC na budowie. To znaczy, że pracownicy muszą mieć miejsce, gdzie mogę zjeść, przebrać się, ale również skorzystać z toalety na budowie. Niektórzy kierownicy budowy sami organizują część socjalną dla swoich pracowników, jednak w większości przypadków leży to w gestii inwestora. Wtedy naszym obowiązkiem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków socjalnych i sanitarnych. Za miejsce do zjedzenia i przebrania się służy zazwyczaj barak lub przyczepa. Taki barakowóz można wypożyczyć lub kupić. Jednak dylemat zaczyna się z toaletą na budowie.

czytaj całość »
Toaleta dla osoby niepełnosprawnej lub starszej 0
Toaleta dla osoby starszej lub niepełnosprawnej

Osoby w starszym, podeszłym wieku lub osoby niepełnosprawne bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

czytaj całość »
Toaleta do kampera i przyczepy kempingowej 1
Toaleta do kampera i przyczepy kempingowej

Choć wielu turystów nie wyobraża sobie rezygnacji z hotelowych wygód i zawsze najchętniej wybierają opcję „all inclusive”, to jednak miłośników caravaningu, kamperów i przyczep kempingowych nie brakuje. Kto nie posmakował tego rodzaju podróży, nie potrafi zrozumieć, ile frajdy one dają. Owszem, wiążą się z koniecznością poradzenia sobie z pewnymi niedogodnościami i brakiem wygód np. utrudnionym dostępem do toalety. Co zrobić, jeśli chcesz zatrzymać się przyczepą w miejscu, gdzie nie ma toalety? Czy jesteś skazany na „chodzenie w krzaczki” za potrzebą? Nic podobnego! Rozwiązaniem może okazać się przenośna toaleta turystyczna.

czytaj całość »
Toaleta na działkę 6
Toaleta na działkę

Jeśli twoja działka to nie jedynie kawałek trawy, na którym robisz grilla maksymalnie kilka razy w roku, ale miejsce, w którym spędzasz większość urlopu i niemal każdy weekend to znak, że problem braku toalety na działce z pewnością Ciebie dotyczy lub dotyczył (ale już go rozwiązałeś). Jeżeli należysz do tej pierwszej grupy i zastanawiasz się, co zrobić z ww. problemem, możemy zaproponować ci rozwiązanie: toaletę przenośną na działkę. Dlaczego warto kupić toaletę przenośną na działkę i co warto o niej wiedzieć?

czytaj całość »
Jak i czym czyścić toaletę turystyczną – preparaty do toalet turystycznych i przenośnych Therford 0
Jak i czym czyścić toaletę turystyczną – preparaty do toalet turystycznych i przenośnych Therford

Każda toaleta niezależnie od jej przeznaczenia (domowa czy turystyczna) wymaga regularnego czyszczenia. Co do tego stwierdzenia nikt raczej nie ma żadnych wątpliwości. Nie wszyscy wiedzą jednak, że sposób czyszczenia i środki do dezynfekcji toalet domowych, turystycznych i przenośnych nie są takie same. Popularny Domestos, którego używasz w domu, może spowodować uszkodzenie tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne. Jakich więc środków należy użyć do czyszczenia toalety turystycznej?

czytaj całość »
Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie 0
Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie

Toalety przenośne są idealnym rozwiązaniem podczas imprez w plenerze, ale sprawdzą się również idealnie na budowie na działce, na parkingu czy w miejskim parku. Toalety przenośne pomagają utrzymać higienę i czystość podczas eventu i mogą być wykorzystane w różnych lokalizacjach,  zapewniając odpowiednie zaplecze sanitarne dla dla dużej liczby osób.

czytaj całość »
Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć? 1
Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć?

W trakcie urlopu, na kempingu czy na działce nie chcemy poświęcać dużo czasu na utrzymywanie czystości i sprzątanie. Dlatego tak ważne jest, żeby zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne środki czystości i chemię do toalet, których regularne wykorzystanie zapewni komfort korzystania z toalety turystycznej. Na rynku znajduje się coraz więcej dostępnych produktów, w które z nich jednak warto się zaopatrzyć?

czytaj całość »
Ekologiczne toalety przenośne 0
Ekologiczne toalety przenośne

Z myślą o wszystkich, którym nie są obojętne ekologia i los naszej planety i nawet podczas swojego urlopu czy weekendowego pobytu na działce chcą pozostać eko, powstały wysokiej jakości ekologiczne toalety przenośne. Jak działają takie toalety i jakie modele wybrać?

czytaj całość »
Przenośna toaleta dla seniora 0
Przenośna toaleta dla seniora

Osoby w starszym, podeszłym wieku bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

czytaj całość »
Toaleta turystyczna, chemiczna na jachcie 0
Toaleta turystyczna, chemiczna na jachcie

By mieć pewność, że nasza wyprawa jachtem będzie w pełni komfortowa zadbać należy między innymi o, z pozoru błahą, kwestię, jaką jest toaleta. Do wyboru mamy urządzenia morskie oraz chemiczne. W dzisiejszym tekście zajmiemy się drugimi z nich, czyli toaletami chemicznymi.

czytaj całość »
Toaleta turystyczna - jak działa? 4
Toaleta turystyczna - jak działa?
Toaleta turystyczna chemiczna to przenośna lub przewozowa, kompaktowych rozmiarów toaleta. Dzięki niewielkim wymiarom, z powodzeniem przewozić można ją zarówno w kamperze, przyczepie kempingowej, jak i zwykłym samochodzie.

Zarówno budowa, jak i mechanizm działania takiego urządzenia jest bardzo prosty....

czytaj całość »
Preparaty do toalet turystycznych – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki 0
Preparaty do toalet przenośnych Therford – zastosowanie, eksploatacja, dozowanie, przydatne wskazówki

Coraz częściej dostajemy pytania od Klientów, który preparat będzie najlepszy, który jest niezbędny, jak dozować płyny. W związku z tym postanowiliśmy zebrać to wszystko w całość.

UWAGA! Toalety turystyczne  są wykonane z solidnego tworzywa – plastiku wysokiej jakości. W związku z tym zaleca się korzystanie z oryginalnych płynów do toalet Thetford. Korzystanie z popularnych, ogólnodostępnych płynów do czyszczenia i pielęgnacji toalet domowych może przyczynić się do powstania uszkodzeń plastiku, czego skutkiem może być trwałe uszkodzenie toalety, a nawet utrata gwarancji na zakupiony towar.

czytaj całość »
Toaleta turystyczna - którą wybrać? 0
Toaleta turystyczna - którą wybrać?

Przy wyborze toalety turystycznej najbardziej liczy się komfort użytkowania. Toaletę należy wybrać tak, że była komfortowa dla Użytkowników pod każdym względem – wysokości, ciężaru, łatwości w transporcie czy jakości. W poniższym artykule znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o posiadanych przez nas toaletach turystycznych.

czytaj całość »
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl