Toaleta kempingowa 0
Toaleta kempingowa

Wyjazd pod namiot kojarzy nam się ze spokojem, leniwymi porankami, długimi wieczorami, obcowaniem z naturą i brakiem zasięgu. To wszystko pozwala spędzić czas w bliskimi oraz w pełni odpocząć. Aby jednak cieszyć się niezakłóconym wypoczynkiem warto przewidzieć pewne wyzwania wcześniej i odpowiednio się przygotować.

czytaj całość »
Toaleta samochodowa 1
Toaleta samochodowa

Kto z nas nie marzył o szalonym wyjeździe autem w nieznane, podziwianiu gwiazd i spaniu na pace pick-up jak w amerykańskich filmach. Wygląda to pięknie, jednak, gdy przychodzi do organizowania takiego wyjazdu pojawia się szereg wyzwań. Najmniej komfortową sprawą podczas takich wyjazdów (poza komarami) może okazać się korzystanie z toalety Podczas wyjazdu „na dziko” lub przeżywania przygody życia podczas mieszkania i spania w aucie pojawia się problem toalety. Jesteśmy przyzwyczajeni do komfortu toalety w domu, a temat korzystania z toalety jest intymny. Nie każdemu uśmiecha się chodzenie do lasu i załatwianie swoich potrzeb w pierwotny sposób.

czytaj całość »
Wychodek drewniany 0
Wychodek drewniany

Drewniana toaleta na działkę nazywana jest potocznie wychodkiem, ustępem, wygódką lub sławojką. Ma ona postać kompaktowej kabiny o wymiarach około 100 x 110 x 203 centymetry. Czym powinna się charakteryzować kabina tego typu? Jakie wymogi musi spełniać?

czytaj całość »
Toalety turystyczne – ranking 2022 0
Toalety turystyczne – ranking 2021

Przygotowaliśmy specjalnie ranking toalet turystycznych Thetford 2021 – najlepiej sprzedające się toalety turystyczne, przenośne Thetford w 2021 r.

czytaj całość »
Toaleta do domku mobilnego tiny house 0
Toaleta do domku mobilnego tiny house

Tiny house to malutki domek mobilny. Przyjmuje się, że jest to domek ok. 37-metrowy i zazwyczaj jest zbudowany na kołach (przyczepie). Taki domek może zostać przetransportowany i postawiony nawet w miejscach, które nie posiadają bieżącej wody czy przyłącza do kanalizacji. Domki typu tiny house posiadają nawet do 8 miejsc noclegowych.

Jaką toaletę zamontować w domku mobilnym typu tiny house

czytaj całość »
Toaleta do jurty 0
Toaleta do jurty

Wypoczynek w jurtach tatarskich staje się coraz bardziej popularny. Wszelkiego rodzaju glampingi cieszą się popularnością nawet podczas organizacji wydarzeń. Coraz częściej widzimy np. wieczór panieński w jurcie, ślub w jurcie, jurty na wynajem. Jednak klientów często nurtuje pytanie – jaka toaleta jest w jurcie?

czytaj całość »
Czy toaleta turystyczna śmierdzi? 0

Czy toaleta turystyczna śmierdzi? Wiele osób przed zakupem toalety turystycznej zadaje sobie pytanie czy będzie się z niej wydobywać nieprzyjemny zapach. Ma to znaczenie, kiedy np. chcemy wstawić toaletę do domku letniskowego i podejrzewamy, że nieprzyjemny zapach będzie nam przeszkadzać w odpoczynku. Nic bardziej mylnego – przy zachowaniu podstawowych zasad higieny toalet turystycznych nie wydobywa się z nich żaden zapach – są kompletne bezwonne.

czytaj całość »
Toalety turystyczne przenośne Thetford - najczęstsze pytania 0
Toalety turystyczne przenośne Thetford - najczęstsze pytania

Jak działa toaleta turystyczna Thetford? Jaka jest różnica pomiędzy modelem toalety Thetford Porta Potti XG a Porta Potti XGL? Jak używać pompki mieszkowej Thetford? Jakie płyny należy stosować do toalety turystycznej Thetford? Jak korzystać z toalety Thetford Porta Potti? Gdzie opróżnić toaletę turystyczną Thetford? Odpowiadamy na te oraz inne pytania dotyczące toalet turystycznych i przenośnych Thetford.

czytaj całość »
Toaleta na jachcie 0
Toaleta na jachcie

Każdy żeglarz wie, że temat toalety na żaglówce budzi najwięcej kontrowersji. Jachty morskie są przygotowane do przemierzania znacznych odległości bez cumowania, w związku z tym posiadają toaletę zamontowaną na stałe. Problem pojawia się na żaglówkach czarterowanych na Mazurach czy nad Zegrzem, a szczególności, gdy wybieramy się na urlop z rodziną, w szczególności, gdy na żaglówce będą również dzieci. Firmy czarterowe mogą w swojej ofercie posiadać możliwość wypożyczenia jachtu z toaletą, jednak jeszcze nie jest to popularna usługa. By mieć pewność, że nasza wyprawa jachtem będzie w pełni komfortowa zadbać należy między innymi o kwestię, jaką jest toaleta chemiczna.

czytaj całość »
Toaleta na budowę, WC na budowę 2
Toaleta na budowę

Toaleta na budowę, WC na budowę

Budowa domu wiąże się z dużą ilością emocji oraz spraw organizacyjnych, które musimy załatwić i zazwyczaj wszystkie są pilne. Gdy rozpoczynamy budowę domu musimy pamiętać o wielu rzeczach związanych z materiałami oraz całym przedsięwzięciem. Jednak nie możemy zapomnieć, że naszej ekipie budowlanej należy zabezpieczyć zaplecze socjalne, WC na budowie. To znaczy, że pracownicy muszą mieć miejsce, gdzie mogę zjeść, przebrać się, ale również skorzystać z toalety na budowie. Niektórzy kierownicy budowy sami organizują część socjalną dla swoich pracowników, jednak w większości przypadków leży to w gestii inwestora. Wtedy naszym obowiązkiem jest zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków socjalnych i sanitarnych. Za miejsce do zjedzenia i przebrania się służy zazwyczaj barak lub przyczepa. Taki barakowóz można wypożyczyć lub kupić. Jednak dylemat zaczyna się z toaletą na budowie.

czytaj całość »
Toaleta dla osoby starszej lub niepełnosprawnej 0
Toaleta dla osoby starszej lub niepełnosprawnej

Osoby w starszym, podeszłym wieku lub osoby niepełnosprawne bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

czytaj całość »
Toaleta do kampera i przyczepy kempingowej 1
Toaleta do kampera i przyczepy kempingowej

Choć wielu turystów nie wyobraża sobie rezygnacji z hotelowych wygód i zawsze najchętniej wybierają opcję „all inclusive”, to jednak miłośników caravaningu, kamperów i przyczep kempingowych nie brakuje. Kto nie posmakował tego rodzaju podróży, nie potrafi zrozumieć, ile frajdy one dają. Owszem, wiążą się z koniecznością poradzenia sobie z pewnymi niedogodnościami i brakiem wygód np. utrudnionym dostępem do toalety. Co zrobić, jeśli chcesz zatrzymać się przyczepą w miejscu, gdzie nie ma toalety? Czy jesteś skazany na „chodzenie w krzaczki” za potrzebą? Nic podobnego! Rozwiązaniem może okazać się przenośna toaleta turystyczna.

czytaj całość »
Toaleta na działkę 6
Toaleta na działkę

Toaleta na działkę, WC na działkę, ubikacja na działkę

Jeśli twoja działka to nie jedynie kawałek trawy, na którym robisz grilla maksymalnie kilka razy w roku, ale miejsce, w którym spędzasz większość urlopu i niemal każdy weekend to znak, że problem braku toalety na działce z pewnością Ciebie dotyczy lub dotyczył (ale już go rozwiązałeś). Jeżeli należysz do tej pierwszej grupy i zastanawiasz się, co zrobić z ww. problemem, możemy zaproponować ci rozwiązanie: toaletę przenośną na działkę. Dlaczego warto kupić toaletę przenośną na działkę i co warto o niej wiedzieć?

czytaj całość »
Jak i czym czyścić toaletę turystyczną – preparaty do toalet turystycznych i przenośnych Therford 0
Jak i czym czyścić toaletę turystyczną – preparaty do toalet turystycznych i przenośnych Therford

Każda toaleta niezależnie od jej przeznaczenia (domowa czy turystyczna) wymaga regularnego czyszczenia. Co do tego stwierdzenia nikt raczej nie ma żadnych wątpliwości. Nie wszyscy wiedzą jednak, że sposób czyszczenia i środki do dezynfekcji toalet domowych, turystycznych i przenośnych nie są takie same. Popularny Domestos, którego używasz w domu, może spowodować uszkodzenie tworzywa, z którego zrobione są toalety turystyczne. Jakich więc środków należy użyć do czyszczenia toalety turystycznej?

czytaj całość »
Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie 0
Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie

Toalety przenośne są idealnym rozwiązaniem podczas imprez w plenerze, ale sprawdzą się również idealnie na budowie na działce, na parkingu czy w miejskim parku. Toalety przenośne pomagają utrzymać higienę i czystość podczas eventu i mogą być wykorzystane w różnych lokalizacjach,  zapewniając odpowiednie zaplecze sanitarne dla dla dużej liczby osób.

czytaj całość »
Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć? 1
Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć?

W trakcie urlopu, na kempingu czy na działce nie chcemy poświęcać dużo czasu na utrzymywanie czystości i sprzątanie. Dlatego tak ważne jest, żeby zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne środki czystości i chemię do toalet, których regularne wykorzystanie zapewni komfort korzystania z toalety turystycznej. Na rynku znajduje się coraz więcej dostępnych produktów, w które z nich jednak warto się zaopatrzyć?

czytaj całość »
Ekologiczne toalety przenośne 0
Ekologiczne toalety przenośne

Z myślą o wszystkich, którym nie są obojętne ekologia i los naszej planety i nawet podczas swojego urlopu czy weekendowego pobytu na działce chcą pozostać eko, powstały wysokiej jakości ekologiczne toalety przenośne. Jak działają takie toalety i jakie modele wybrać?

czytaj całość »
Przenośna toaleta dla seniora 0
Toaleta przenośna dla osoby starszej

Osoby w starszym, podeszłym wieku bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

czytaj całość »
Toaleta turystyczna, chemiczna na jachcie 0
Toaleta turystyczna, chemiczna na jachcie

By mieć pewność, że nasza wyprawa jachtem będzie w pełni komfortowa zadbać należy między innymi o, z pozoru błahą, kwestię, jaką jest toaleta. Do wyboru mamy urządzenia morskie oraz chemiczne. W dzisiejszym tekście zajmiemy się drugimi z nich, czyli toaletami chemicznymi.

czytaj całość »
Toaleta turystyczna - jak działa? 4
Toaleta turystyczna - jak działa?
Toaleta turystyczna chemiczna to przenośna lub przewozowa, kompaktowych rozmiarów toaleta. Dzięki niewielkim wymiarom, z powodzeniem przewozić można ją zarówno w kamperze, przyczepie kempingowej, jak i zwykłym samochodzie.

Zarówno budowa, jak i mechanizm działania takiego urządzenia jest bardzo prosty....

czytaj całość »
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl