Toalety turystyczne – ranking 2023 0
Toalety turystyczne – ranking 2021

Wiele osób zastanawia się jaka toaleta turystyczna będzie odpowiednia na działkę, którą toaletę przenośna wybrać do domku letniskowego czy jaka toaleta turystyczna sprawdzi się na jachcie.

Przygotowaliśmy specjalnie ranking toalet turystycznych Thetford 2021 – najlepiej sprzedające się toalety Thetford w 2021 r.

Numer 1. Toaleta przenośna Thetford Porta Potti XGL

[product id="88"]
 

Przenośna toaleta turystyczna Campa Potti XGL, doskonale sprawdza się w miejscach do których nie można doprowadzić instalacji kanalizacyjnej. Składa się z dwóch części: górna to zbiornik na wodę do spłukiwania, połączony z muszlą klozetową. Dolna część to zbiornik na nieczystości, połączony z rurą spustową, która gwarantuje łatwe i higieniczne wylewanie fekaliów.

Posiada wskaźnik zapełnienia, dzięki czemu wiemy, kiedy należy opróżnić toaletę.

Toaleta turystyczna XGL Thetford to idealna toaleta na działkę, do domku letniskowego, na kemping, do ogródka działkowego, do kampera, na łódkę, na jacht, w pozostałe miejsca bez dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Występuje w zestawach z płynami i papierem toaletowym w korzystnych cenach.

Numer 2. Toaleta turystyczna Thetford Porta Potti XG

[product id="89"]

 

Doskonale sprawdzi się w miejscach bez dostępu kanalizacji, jak np. domek letniskowy, kemping, ogródek działkowy, do kampera, łódka, jacht itp. W przeciwieństwie do XGL nie posiada wskaźnika zapełniania dolnego zbiornika na nieczystości.

Występuje w zestawach z płynami i papierem toaletowym w korzystnych cenach.

Numer 3. Toaleta turystyczna Thetford Porta Potti 565P – Excellence z pompką tłoczkową

[product id="84"]

 

Jedna z najbardziej doskonałych toalet turystycznych firmy Thetford. Największa jej zaletą są wymiary i design – toaleta Thetford Porta Potti 565P jest wyższa od pozostałych modeli, co znacznie poprawia komfort korzystania z toalety. Posiada pompkę tłoczkową. Dodatkowo pojemność zbiornika na nieczystości została zwiększona, aż do 21 (21 litrów - zbiornik dolny, 15 litrów - zbiornik wody czystej, górny).

Sprawdzi się w domku letniskowym, czy na jachcie. Rekomendowana dla osób starszych.

Dostępna w zestawie z płynami.

Numer 4. Toaleta turystyczna Thetford Porta Potti 565E – Excellence Ellectric z pompką elektryczną

[product id="83"]

 

Jedna z najbardziej doskonałych toalet turystycznych firmy Thetford. Największa jej zaletą są wymiary i design – toaleta Thetford Porta Potti 565P jest wyższa od pozostałych modeli, co znacznie poprawia komfort korzystania z toalety - rekomendowana dla osób starszych, a także wysokich użytkowników.

Posiada pompkę elektryczną zasilaną na baterie (w zestawie). W tym modelu została zwiększona pojemność zbiornika na nieczystości (do 21 litrów).

Sprawdzi się w domku letniskowym, czy na jachcie. Polecana dla osób starszych.

Dostępna w zestawie z płynami.

Numer 5. Toaleta turystyczna Thetford Porta Potti 365

[product id="85"]

 

Najczęściej kupowana do domków letniskowych oraz do toalet w ogródkach działkowych. W szczególności lubiana przez użytkowników z małym dziećmi. Posiada pompkę tłoczkową, która nie wymaga siły podczas spłukiwania (i dziecko może skorzystać z toalety bez pomocy dorosłego).

Toaleta Thetford 365 różni się od toalety XGL pompką.

Dostępna w zestawie z płynami.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl