Przenośna toaleta dla seniora 0
Przenośna toaleta dla seniora

Osoby w starszym, podeszłym wieku bardzo często mają problemy z poruszaniem się. Często dokuczają im również różnego rodzaju choroby, które w znaczący sposób ograniczają ich aktywność fizyczną i możliwość przemieszczania się. W celu zapewnienia seniorowi jak najlepszych warunków, warto rozważyć zakup przenośnej toalety. To doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z dolegliwościami ze strony narządu ruchu lub będących tuż po operacji.

Posiadanie takiego sprzętu jak toaleta przenośna znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie i gwarantuje spory komfort, gdy osoba starsza nie jest w stanie przejść o własnych siłach do łazienki lub jest to dla nich mocno problematyczne.

Przenośne toalety dla osób starszych są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Mają one stosowną wysokość i są lekkie, co umożliwia bezproblemowe przenoszenie ich z miejsca na miejsce.

Z myślą o osobach starszych powstała Toaleta Porta Potti Excellence oraz Toaleta Porta Potti Excellence Ellectric (druga z nich wyposażona jest w praktyczną pompkę do spłukiwania). To najwyższe jakościowo modele z grupy Thetford, które cechuje estetyczny wygląd, dzięki czemu z powodzeniem umieścić możemy je w sypialni seniora.

[product id="84,83"]

 

Jeżeli nadal nie wiesz jaka toaleta najlepiej sprawdzi się dla osoby starszej napisz do nas na email toyka@toyka.pl lub zadzwoń na nr 602 23 29 20

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl