Toaleta kempingowa 0
Toaleta kempingowa

Wyjazd pod namiot kojarzy nam się ze spokojem, leniwymi porankami, długimi wieczorami, obcowaniem z naturą i brakiem zasięgu. To wszystko pozwala spędzić czas w bliskimi oraz w pełni odpocząć. Aby jednak cieszyć się niezakłóconym wypoczynkiem warto przewidzieć pewne wyzwania wcześniej i odpowiednio się przygotować.

Wyzwaniem podczas kempingu może okazać się korzystanie z toalety. Większość osób jest przyzwyczajona do domowej toalety i odczuwa ogromny dyskomfort korzystając z toalety współdzielonej z obcymi osobami lub, co jeszcze gorsze, musząc załatwić się w tzw. wychodku lub typowo w lesie. Jeszcze większym problemem jest korzystanie z takich toalet, gdy na wyjazd zabieramy dzieci.

Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu – toaleta przenośna Thetford. Osoby wyjeżdżające na kemping najczęściej wybierają model Thetford Campa Potti XGL. Toaleta Thetford XGL składa się z dwóch zbiorników – wody czystej oraz na nieczystości. Dodatkowo ten model posiada wskaźnik zapełnienia dolnego zbiornika, a jej wymiary i pojemność pozwalają na komfortowe użytkowanie. Z uwagi na cenę, jakość, wytrzymałość i oferowany komfort toaleta Thetford XGL jest najlepiej sprzedającym się modelem toalet Thetford. Ciekawym dodatkiem (nowością w ofercie) jest torba na toaletę turystyczną Thetford, która ułatwia transport toalety oraz ją zakrywa.

[product id="88, 177, 141, 198"]

Każda toaleta wymaga odpowiedniej konserwacji. Dbałość o toaletę pozwana na zachowanie jej w czystości. Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą odpowiednie płyny do toalety, które są niezbędne do konserwacji toalety. Co ważne - płyny do toalet turystycznych Thetford zapewniają ich higienę oraz maksymalnie ograniczają nieprzyjemne zapachy. Bezwonność toalety turystycznej znacząco wpływa na komfort korzystania z toalety turystycznej podczas wyjazdów samochodowych. Z uwagi na różnorodność płynów i innych środków do konserwacji toalet przygotowaliśmy gotowe zestawy Toaleta + płyny. Takie zestawy są już gotowe do użytkowania – wystarczy wlać wodę. Warto dokupić jeszcze papier toaletowy Thetford Aqua Soft, który szybko i łatwo rozpuszcza się w wodzie.

[product id="187, 149"]

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się również w pełni ekologiczna toaleta szwedzkiej firmy Separett. Toaleta Separett Rescue Camping to deska sedesowa z biodegradowalnym workiem na nieczystości oraz wężem. Podczas użytkowania nieczystości płynne odprowadzane są wężem np. w kierunku lasu/drzew, zaś nieczystości stałe trafiają do worka. Z uwagi na to, że worek jest biodegradowalny nie stanowi odpadu – rozłoży się. Dodanie do worka wiórów i trocin zneutralizuje zapach nieczystości. Toaleta jest w pełni ekologiczna i nie wymaga zakupu np. płynów czy innych środków do konserwacji (jedynie worków biodegradowalnych). I co najważniejsze – zajmuje bardzo mało miejsca.

[product id="51, 44"]

Jeżeli nadal nie wiesz jaka toaleta najlepiej sprawdzi się jako toaleta kempingowa napisz do nas na email toyka@toyka.pl lub zadzwoń na nr 602 23 29 20

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl