Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie 0
Toaleta przenośna rodzaje i zastosowanie

Toalety przenośne są idealnym rozwiązaniem podczas imprez w plenerze, ale sprawdzą się również idealnie na budowie czy na działce. Toalety przenośne pomagają utrzymać higienę i czystość podczas eventu i mogą być wykorzystane w różnych lokalizacjach,  zapewniając odpowiednie zaplecze sanitarne dla dla dużej liczby osób.

Toalety przenośne niewymagające podłączenia do kanalizacji

Wolnostojące toalety kabinowe, które nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej są idealnym rozwiązaniem w miejscach, w których brakuje dostępu do kanalizacji. Może być postawione na różnego rodzaju podłożu, w miejscach gdzie z powodu braku sieci wodno-kanalizacyjnej nie można zbudować stałej toalety. Jest to idealny rodzaj toalety do wykorzystanie podczas imprez masowych, festiwali, ale też na budowach czy parkingach samochodowych. Toalety przenośne zaprojektowane są tak, aby zapewnić użytkownikom funkcjonalność i maksymalną wygodę korzystania z kabiny wc.

Tego rodzaju toalety przenośne występują w kilku wersjach:

[product id="122,127,124,123"]

 

Toalety przenośne z podłączeniem do kanalizacji

Toalety przenośne z podłączeniem do kanalizacji mogą być podłączone do bieżącej wody i do sieci wodno-kanalizacyjnej lub szamba za pomocą rury spustowej. Komfortowe toalety przenośne z możliwością przyłączenia wody wyposażone są w sedes ceramiczny z dolnopłukiem plastikowym. Toalety występują w wersjach:

[product id="125,126"]

 

Toalety te są gotowe do podłączenia bieżącej wody do przyłącza wodnego G¾" i do kanalizacji lub szamba rurą spustową Ø110 mm.

Toalety przenośne opcje wyposażenia

Niezależnie od rodzaju toalety przenośnej mogą być one uzupełnione o wiele dodatków w celu zapewnienia lepszego zaplecza sanitarnego jak między innymi:

  • dozownik mydła w płynie
  • pojemnik na ręczniki papierowe
  • pojemnik na papier toaletowy w dużej rolce
  • oświetlenie LED z czujnikiem ruchu

[product id="129,131,132,139"]

 

Toaleta przenośna to rozwiązanie tanie, ale zarazem o wysokiej jakości. Organizując imprezę masową, festiwal lub plac budowy warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego rodzaju toalety przenośnej do miejsca, w którym będą wykorzystane tak, aby zapewnić odpowiednią higienę dla jej użytkowników.

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl