Toaleta samochodowa 1
Toaleta samochodowa

Kto z nas nie marzył o szalonym wyjeździe autem w nieznane, podziwianiu gwiazd i spaniu na pace pick-up jak w amerykańskich filmach. Wygląda to pięknie, jednak, gdy przychodzi do organizowania takiego wyjazdu pojawia się szereg wyzwań. Najmniej komfortową sprawą podczas takich wyjazdów (poza komarami) może okazać się korzystanie z toalety Podczas wyjazdu „na dziko” lub przeżywania przygody życia podczas mieszkania i spania w aucie pojawia się problem toalety. Jesteśmy przyzwyczajeni do komfortu toalety w domu, a temat korzystania z toalety jest intymny. Nie każdemu uśmiecha się chodzenie do lasu i załatwianie swoich potrzeb w pierwotny sposób.

Rozwiązaniem tego problemu jest toaleta turystyczna Thetford, która sprawdzi się idealnie podczas turystyki samochodowej. Toaletę możemy ustawić w wybranym miejscu, skorzystać w komfortowych warunkach, a w przypadku chęci zmiany lokalizacji – po prostu spakować do auta.

Najbardziej rekomendowanym przez nas modelem toalety turystycznej jest Thetford Campa Potti XGL. Toaleta XGL posiada wskaźnik zapewnienia dolnego zbiornika, a jej wymiary i pojemność pozwalają na komfortowe użytkowanie. Jeżeli z toalety będzie korzystać większa liczba osób – rekomendujemy wybranie większego modelu (toaleta turystyczna Thetford Porta Potii 565P), który poprzez zwiększoną pojemność nie musi być tak często opróżniany. Ciekawym dodatkiem jest torba na toaletę turystyczną Thetford, która ułatwia transport toalety oraz ją zakrywa, co w obliczu ciekawskich oczu może zwiększyć nasz komfort.

[product id="88, 84, 198"]

Należy pamiętać, aby zabrać ze sobą odpowiednie płyny do toalety, które są niezbędne do konserwacji toalety. Płyny do toalet turystycznych Thetford oprócz czyszczenia i konserwacji toalety ograniczają nieprzyjemne zapachy, co w jeszcze większym stopniu wpływa na komfort korzystania z toalety turystycznej podczas wyjazdów samochodowych. Oferujemy gotowe zestawy toalet i płynów, które są gotowe do użytkowania (wymagają tylko wlania wody). Warto dokupić jeszcze specjalny papier toaletowy, który szybko i łatwo rozpuszcza się w wodzie.

[product id="174, 181, 54"]

Toaleta turystyczna Thetford sprawdzi się nie tylko w turystyce samochodowej. Podczas długiej podróży autem może okazać się wybawieniem. Długa podróż samochodem, w szczególności z dziecmi, stawia wiele wyzwań. Wymaga odpowiedniej organizacji oraz zabrania niezbędnych rzeczy. W długiej podróży problemem może okazać się konieczność regularnego korzystania z toalety.

Na całe szczęście toalety w punkach zjazdowych przy autostradach i drogach ekspresowych uległa znacznej poprawie. Toalety są darmowe, dostępne i co najważniejsze – czyste i wyposażone w odpowiednie środki czystości. Jednak czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, jak np. siedmiogodzinny korek z Krakowa do Zakopanego. W takim przypadku zbawieniem może okazać się toaleta przenośna Thetford. Mała toaleta przenośna zapewni komfort psychiczny i fizyczny korzystania jak z domowej toalety. Najmniejsza toaleta turystyczna Thetford to model Campa Potti MT – poprzez swoje wymiary zajmuje niewiele miejsca i jest poręczna, jednak komfort korzystania z tej toalety jest ograniczony (trudniej się wstaje i siada, toaleta jest niska, ale idealna na np. dzieci).

[product id="90, 179"]

Jeżeli nadal nie wiesz jaka toaleta najlepiej sprawdzi się jako toaleta samochodowa napisz do nas na email toyka@toyka.pl lub zadzwoń na nr 602 23 29 20

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (1)

25 czerwca 2022

Fajne

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl