Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć? 1
Toalety turystyczne i przenośne - w jakie środki chemiczne warto się zaopatrzyć?

W trakcie urlopu, na kempingu czy działce nie chcemy poświęcać dużo czasu na utrzymywanie czystości i sprzątanie. Dlatego tak ważne jest, żeby zawczasu zaopatrzyć się w niezbędne środki czystości i chemię do toalet, których regularne wykorzystanie zapewni komfort korzystania z toalety turystycznej. Na rynku znajduje się coraz więcej dostępnych produktów, w które z nich jednak warto się zaopatrzyć?

Płyny do toalet turystycznych

Dla odpowiedniego działania toalet turystycznych konieczne jest wykorzystanie specjalistycznych płynów, które zapewnią skuteczną likwidację przykrych zapachów oraz ułatwią ich konserwacje. Dzielimy je na:

Płyny do toalet dolewane do wody czystej, które mają za zadanie ułatwić rozpuszczenie nieczystości i oczyścić muszle klozetowe np.:

[product id="61,60"]

 

Płyny do toalet do zbiornika na nieczystości, które rozpuszczą zgromadzoną treść oraz zapobiegną gromadzeniu się gazów np.:

[product id="56,57,63,136"]

 

Na rynku są też dostępne duopacki, w skład których wchodzą dwa rodzaje płynów do obu rodzajów zbiorników, ułatwiające kompleksowe czyszczenie toalet turystycznych:

[product id="137,58"]

 

Papier toaletowy do toalet turystycznych

Przy korzystaniu z toalet turystycznych warto też zaopatrzyć się w odpowiedni papier toaletowy, który jest łatwo rozpuszczalny i nie zatyka wąskich przepływów jak np. Papier toaletowy Aqua Soft 4 do toalet turystycznych. Taki papier jest biodegradowalny, a jego użycie zapobiegnie problemom związanym z zatkaniem toalety. Dodatkowo warto też używać produktów, które pozwolą nam na dłuższe wykorzystanie toalety jak np. :

[product id="54,67,66,68,69,149"]

 

Toaleta turystyczna lub przenośna to idealne rozwiązanie, które dzięki małym rozmiarom i prostocie działania urządzenia idealnie nada się podczas wakacji na działce czy kempingu. Jednak ważne jest, żeby zadbać o trwałość takiej toalety wykorzystując odpowiednie środki czystości dostępne na rynku. Mamy nadzieję, że przedstawione powyżej wskazówki pozwolą Państwu w wyborze odpowiednich produktów.

toalety turystyczne

Komentarze do wpisu (1)

24 października 2018

Dzięki za artykuł.

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl