Toaleta turystyczna - którą wybrać? 0
Toaleta turystyczna - którą wybrać?

Przy wyborze toalety turystycznej najbardziej liczy się komfort użytkowania. Toaletę należy wybrać tak, że była komfortowa dla Użytkowników pod każdym względem – wysokości, ciężaru, łatwości w transporcie etc.

Toaleta na działkę

toaleta na działkę

Działkowicze to tacy Klienci, którzy kładą nacisk na jakość oraz konkurencyjną cenę. Dla Państwa mamy produkty o znakomitej jakości, na lata, z których można korzystać tak komfortowo jak z domowej toalety. Polecamy klasyczne toalety Thetford Porta Potti XG, XGL, 345 oraz 365.

Ważne jest, aby o toaletę dbać – napełniać wodą wraz z płynami w piątek wieczorem, wylewać zawartość w niedzielę (lub wcześniej, jeśli jest taka potrzeba), konserwować wykorzystując odpowiednie płyny i środki chemiczne do toalet turystycznych. Porady jak dbać o toaletę turystyczną znajdą Państwo w późniejszym artykule.

 Więcej informacji w artykule toaleta na działkę.

 

[product id="89,88,86,85"]

 

Toaleta na jacht, żaglówkę, łódkę

Problem toalety na jachcie nie raz spędzał sen z oczu wilkom morskim i mazurskim. Wiadomo, że w przechyle warunki bywają ciężkie, a radzić sobie trzeba. Naszym rozwiązaniem tego problemu jest mechaniczne przytwierdzenie toalety turystycznej do podłoża. Można kupić toaletę chemiczną Porta Potti 335, która w zestawie zawiera płytę mocującą do podłoża, lub dokupić płytę oddzielnie do posiadanej toalety. Dla wymagających, ceniących estetykę Klientów posiadamy w ofercie tylko 5 sztuk idealnej Porta Potti Excellence Marine również z płytą mocującą w zestawie.

[product id="87,85,119"]

 

 

Toaleta dla wycieczkę i na wakacje

Wszystkim, którzy czas wolny spędzają pod namiotem lub w kamperze toalety turystyczne Thetford na pewno przypadną do gustu – solidne wykonanie, możliwość rozmontowania dwóch części w celu zaoszczędzenia miejsca lub schowania toalety skuszą każdego, kto ceni sobie wygodę. Korzystając z toalet turystycznych Thetford można się poczuć się jak w domu. Ważne jest, aby używać preparatów do utrzymania czystości w toaletach (skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy). Polecamy opróżnić toaletę z nieczystości przed wyruszeniem w trasę, tak w razie czego ;) Dla wymagających proponujemy designerską toaletę turystyczną Therford Porta Potti Excellence Marine.

 

Najlepsze dla Państwa toalety Thetford to takie, które posiadają funkcję przytwierdzenia do podłoża.

Więcej informacji w artykule toaleta do kampera i przyczepy kempingowej.

 

[product id="89,88,119,87,84,86"]

 

Toaleta dla dzieci i w podróży

Podróż z dziećmi to wyzwanie, wakacje z dziećmi to … sami wiecie… W tym wypadku liczy się, żeby zredukować do minimum problemy, zapewnić dzieciom atrakcje a sobie psychiczny spokój. Długa jazda w daleką trasę bywa problematyczna, ponieważ dzieci mają mniejsze pęcherze i częściej niż dorośli odczuwają potrzebę skorzystania z łazienki. Najczęstszym problem jest albo brak łazienki na trasie, albo nieprzystosowana dla dzieci łazienka. Rozwiązaniem może być zakupienie niskiej toalety przenośnej (tak, aby dzieci mogły z niej spokojnie korzystać) albo posiadanie własnej nakładki dziecięcej na sedes. Polecaną przez nas toaletą turystyczną jest najniższa i najmniejsza toaleta Thetford – Porta Potti MT.

 

[product id="90,39"]

 

Toaleta dla osób starszych

Niestety czasem nasi dziadkowie, czy rodzice nie są w stanie o własnych siłach przejść do łazienki lub stanowi to dla nich nie lada wyzwanie. Dla osób starszych najważniejsze jest aby siedzisko toalety pomocniczej było na odpowiedniej wysokości. Ważne jest, żeby toaleta była ekonomiczna i tania w utrzymaniu.

Naszą propozycją są Toaleta Porta Potti Excellence lub Toaleta Porta Potti Excellence Ellectric (z elektryczną pompką do spłukiwania) – są to najwyższe toalety z grupy Thetford, wysokość siedziska to ok. 44 cm Ze względu na standard premium wyglądają bardzo dobrze i w pomieszczeniu będą pasowały do wystroju.

Toalety Thetford wymagają konserwacji za pomocą płynów do toalet turystycznych, głównie w celu niwelowania nieprzyjemnych zapachów. Jednak w tym wypadku można korzystać z toalety chemicznej oszczędnie – należy ją opróżniać codziennie (nim zapachy zaczną przeszkadzać). Dodatkowo można wlewać do niej mniej wody niż to możliwe – pozwoli to zaoszczędzić pieniądze oraz sprawi, że toaleta chemiczna będzie dużo lżejsza, co ułatwi transport toalety.

 

[product id="84,83"]

 

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki były pomocne i pozwoliły Państwu wybrać najlepszą toaletę do swoich potrzeb. Treść artykułu przedstawiamy również w postaci infografiki dostępnej poniżej.

 

W razie pytań jesteśmy dostępni: 22 632 92 62 oraz toyka@toyka.pl

Infografika - Toaleta turystyczna - która wybrać?

Infografika - zestawienie toalet przenośnych Thetford zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

Tabela porównawcza - toalety turystyczne Thetford

Porównanie toalet przenośnych Thetford

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl