Toaleta turystyczna - którą wybrać? 0
Toaleta turystyczna - którą wybrać?

Przy wyborze toalety chemicznej najbardziej liczy się komfort użytkowania. Toaletę należy wybrać tak, że była komfortowa dla Użytkowników pod każdym względem – wysokości, ciężaru, łatwości w transporcie etc.

 

Toaleta chemiczna na działkę

Działkowicze to tacy Klienci, którzy kładą nacisk na jakość oraz konkurencyjną cenę. Dla Państwa mamy produkty o znakomitej jakości, na lata, z których można korzystać tak komfortowo jak z domowej toalety. Polecamy klasyczne toalety turystyczne Thetford Porta Potti Qube XG, XGL, 345 oraz 365.

Ważne jest, aby o toaletę dbać – napełniać wodą wraz z płynami w piątek wieczorem, wylewać zawartość w niedzielę (lub wcześniej, jeśli jest taka potrzeba), konserwować wykorzystując odpowiednie płyny i środki chemiczne. Porady jak dbać o toaletę turystyczną znajdą Państwo w późniejszym artykule.

 • Thetford Porta Potti Qube XG – 233,70 zł
 • Thetford Porta Potti Qube XGL – 246,00 zł
 • Thetford Porta Potti Qube 345 – 332,10 zł
 • Thetford Porta Potti Qube 365 – 369,00 zł

 

Toaleta turystyczna na jachty

Problem toalety na jachcie nie raz spędzał sen z oczu wilkom morskim i mazurskim. Wiadomo, że w przechyle warunki bywają ciężkie, a radzić sobie trzeba. Naszym rozwiązaniem tego problemu jest mechaniczne przytwierdzenie toalety turystycznej do podłoża. Można kupić toaletę chemiczną Porta Potti 335, która w zestawie zawiera płytę mocującą do podłoża, lub dokupić płytę oddzielnie do posiadanej toalety. Dla wymagających, ceniących estetykę Klientów posiadamy w ofercie tylko 5 sztuk idealnej Porta Potti Excellence Marine również z płytą mocującą w zestawie.

 • Thetford Porta Potti Qube 335 – 455,10 zł
 • Zestaw mocujący do toalet turystycznych Thetford 365, XG, XGL – 61,50 zł
 • Thetford Porta Potti Excellence Marine – 553,50 zł
 • Płyta mocująca do Thetford Porta Potti Excellence – 123,00 zł

 

Toaleta turystyczna dla poszukiwaczy przygód

Wszystkim, którzy czas wolny spędzają pod namiotem lub w Camperze toalety turystyczne Thetford na pewno przypadną do gustu – solidne wykonanie, możliwość rozmontowania dwóch części w celu zaoszczędzenia miejsca lub schowania toalety skuszą każdego, kto ceni sobie wygodę. Korzystając z toalet turystycznych Thetford można się poczuć się jak w domu. Ważne jest, aby używać preparatów do utrzymania czystości w toaletach (skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy). Polecamy opróżnić toaletę z nieczystości przed wyruszeniem w trasę, tak w razie czego ;) Dla wymagających proponujemy designerską toaletę turystyczną Therford Porta Potti Excellence Marine.

 

Najlepsze dla Państwa toalety Thetford to takie, które posiadają funkcję przytwierdzenia do podłoża.

 • Thetford Porta Potti Qube XG – 233,70 zł (zestaw mocujący +61,50 zł)
 • Thetford Porta Potti Qube XGL – 246,00 zł (zestaw mocujący +61,50 zł)
 • Thetford Porta Potti Qube 335 – 455,10 zł (zestaw mocujący +61,50 zł)
 • Thetford Porta Potti Qube 335 – 455,10 zł (zestaw mocujący w cenie)
 • Thetford Porta Potti Excellence – 492,00 zł (płyta mocująca +123,00zł)
 • Thetford Porta Potti Excellence Marine – 553,50 zł (płyta mocująca w cenie) – mamy tylko 5 sztuk!

 

Toaleta chemiczna dla dzieci i ich rodziców

Podróż z dziećmi to wyzwanie, wakacje z dziećmi to … sami wiecie… W tym wypadku liczy się, żeby zredukować do minimum problemy, zapewnić dzieciom atrakcje a sobie psychiczny spokój. Długa jazda w daleką trasę bywa problematyczna, ponieważ dzieci mają mniejsze pęcherze i częściej niż dorośli odczuwają potrzebę skorzystania z łazienki. Najczęstszym problem jest albo brak łazienki na trasie, albo nieprzystosowana dla dzieci łazienka. Rozwiązaniem może być zakupienie niskiej toalety przenośnej (tak, aby dzieci mogły z niej spokojnie korzystać) albo posiadanie własnej nakładki dziecięcej na sedes. Polecaną przez nas toaletą turystyczną jest najniższa i najmniejsza toaleta Thetford – Porta Potti Qube MG.

 • Thetford Porta Potti Qube MG – 221,40 zł
 • Siedzisko dla Dzieci Separett Sally (nakładka dziecięca na sedes) – 86,10 zł

 

Toaleta dla osób starszych

Niestety czasem nasi dziadkowie, czy rodzice nie są w stanie o własnych siłach przejść do łazienki lub stanowi to dla nich nie lada wyzwanie. Dla osób starszych najważniejsze jest aby siedzisko toalety pomocniczej było na odpowiedniej wysokości. Ważne jest, żeby toaleta była ekonomiczna i tania w utrzymaniu.

Naszą propozycją są Toaleta Porta Potti Excellence lub Toaleta Porta Potti Excellence Ellectric (z elektryczną pompką do spłukiwania) – są to najwyższe toalety z grupy Thetford, wysokość siedziska to… Ze względu na standard premium wyglądają bardzo dobrze i w pomieszczeniu będą pasowały do wystroju.

Toalety Thetford wymagają konserwacji za pomocą płynów do toalet turystycznych, głównie w celu niwelowania nieprzyjemnych zapachów. Jednak w tym wypadku można korzystać z toalety chemicznej oszczędnie – należy ją opróżniać codziennie (nim zapachy zaczną przeszkadzać). Dodatkowo można wlewać do niej mniej wody niż to możliwe – pozwoli to zaoszczędzić pieniądze oraz sprawi, że toaleta chemiczna będzie dużo lżejsza, co ułatwi transport toalety.

 • Toaleta Porta Potti Excellence – 492,00 zł
 • Toaleta Porta Potti Excellence Ellectric – 615,00 zł

 

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki były pomocne i pozwoliły Państwu wybrać najlepszą toaletę do swoich potrzeb. Treść artykułu przedstawiamy również w postaci infografiki dostępnej poniżej.

W razie pytań jesteśmy dostępni: 22 632 92 62 oraz toyka@toyka.pl

Infografika - Toaleta turystyczna - która wybrać?

Infografika - zestawienie toalet przenośnych Thetford zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

Tabela porównawcza - toalety turystyczne Thetford

Porównanie toalet przenośnych Thetford

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl