Toaleta do jurty 0
Toaleta do jurty

Wypoczynek w jurtach tatarskich staje się coraz bardziej popularny. Wszelkiego rodzaju glampingi cieszą się popularnością nawet podczas organizacji wydarzeń. Coraz częściej widzimy np. wieczór panieński w jurcie, ślub w jurcie, jurty na wynajem. Jednak klientów często nurtuje pytanie – jaka toaleta jest w jurcie?

Jak to jaka toaleta jest w jurcie? Toaleta ekologiczna!

Jednym z liderów wśród toalet ekologicznych jest szwedzka firma Separett produkująca suche toalety separujące. Toalety separujące mają za zasadnie oddzielić od siebie nieczystości stałe od płynnych, a także przekształcić je w nawóz. Nieczystości płynne odpowiednio rozwodnione mogą służyć do podlewania trawy, zaś nieczystości stałe po opływie ok. 12 miesięcy stanowią idealny nawóz od niespożywcze rośliny (kwiaty, krzewy i drzewa ozdobne).

Taka toaleta jest w 100% bezpieczna dla środowiska, a jednak jej wygląd, a także komfort użytkowania przypomina toaletę domową. Suche toalety Separett nie wymagają podłączenia do kanalizacji, więc mogą być zainstalowane nawet wysoko w górach.

Jurty powinny być ekologiczne i funkcjonalne. Toalety Separett łączą w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i komfort z podejściem pro środowiskowym. Co ciekawe – toalety Separett są całkowicie bezwonne – posiadają mały i sprawny wentylatorek, który usuwa zapachy z toalety. Dodatkowo w tych toaletach wykorzystuje się całkowicie biodegradowalne worki i inne materiały eksploatacyjne.

W przypadku budowy jurt z większymi łazienkami polecamy toalety Villa 9010 i 9000. W przypadku, gdy miejsca w łazience w ekojurcie jest stosunkowo mało polecamy modele Tiny®.

Toalety Separett nie są jednak dla każdego. Na zakup tak udoskonalonej toalety turystycznej decydują się tylko osoby, które mają proekologiczne podejście i wiedzą, że inwestycja w porządną, bardzo dobrze wykonaną toaletę (szwedzka jakość) jest opłacalna i wiąże się z brakiem jakichkolwiek „przygód” przez długie lata.

[product id="48,47,194,195"]

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl